Frans Pollux is muzikant, journalist, schrijver, columnist, dagvoorzitter/gespreksleider/interviewer. Donderdagavond 3 juli 2025, 20:30 uur, in .
Dit jaar vindt het NK schaken plaats bij onze vereniging in Venlo
0
Weken
0
Dagen
20
Uur
18
Minuten
36
Seconden
Frans Pollux is muzikant, journalist, schrijver, columnist, dagvoorzitter/gespreksleider/interviewer. Donderdagavond 3 juli 2025, 20:30 uur, in .
Gisteren, 26 juni, werd de laatste ronde gespeeld van het Venlo Open 2025. Ondanks dat .
Tijdens de week van 5 juli-12 juli gedurende het NK zijn er diverse nevenactiviteiten. Op .
Afgelopen donderdag, 19 juni, werd de 6e ronde gespeeld van het Venlo Open 2025. Op .
Afgelopen donderdag, 12 juni, werd de 5e ronde gespeeld in de Venlo Open van dit .
Het Limburg Open (tevens Limburgs kampioenschap) wordt traditioneel gehouden in het pinksterweekend, dit jaar van .
Vind u het leuk om te schaken en zoekt u een plek om dat te kunnen doen? De Venlose SV is een actieve schaakclub met een lange historie. Er worden interne en externe competities gespeeld met leden van uw niveau.
Weet u het nog niet zeker? Neem dan contact met ons op om een keer te komen kijken! Wanneer u lid wordt is er een proefperiode van 6 weken zodat u genoeg bedenktijd heeft om te kijken of de club goed past.
Voorzitter, Penningmeester
Secretaris
Wedstrijdleider, Jeugdleider